top of page
SIHNRONĀS PELDĒŠANAS SKOLA, KUR AUG ČEMPIONI
NASEKINA CUP.JPG

IESĀCĒJIEM

UZ NODRABĪBĀM TIEK AICINĀTI BĒRNI NO 4 GADU VECUMA. PELDĒŠANAS IEMAŅAS NAV OBLIGĀTAS, JO MĒS NODROŠINĀM PIRMO, NEPIECIEŠAMO PRASMJU APGUVI, VEIDOJOT PAMATU SPĒCĪGIEM UN PĀRLIECINĀTIEM PELDĒTĀJIEM, PIRMS TAM, NOVĒRTĒJOT KATRA AUDZĒKŅA STIPRĀS UN VĀJĀS PUSES, LAI ATTIECĪGI PIESKAŅOTU TRENIŅUS.

INDIVIDUĀLIE TRENIŅI

MĒS ORGANIZĒJAM INDIVIDUĀLOS TRENIŅUS BĒRNIEM UN PIEAUGUŠAJIEM, AR MĒRĶI NODROŠINĀT PELDĒŠANAS PAMATU UN TEHNIKAS APGŪŠANU IESĀCĒJIEM, KĀ ARĪ UZLABOT MEISTARĪBAS LĪMENI JAU PIEREDZĒJUŠIEM SPORTISTIEM. VAIRUMS MŪSU TRENERU IR EIROPAS UN PASAULES ČEMPIONI, KURI IR SERTIFICĒJUŠI SAVAS ZINĀŠANAS, PRASMES UN TEHNIKU PIE MŪSUS VADOŠAJIEM TRENERIEM, AR MĒŖKI UZTURĒT VIENLĪDZĪGU APMĀCĪBAS LĪMENI.

TRENIŅNOMETNES

VASARAS UN ZIEMAS MĀCĪBU TRENIŅNOMETNES ĻOTI EFEKTĪVI UZLABO FIZISKO FORMU, VESELĪBU, IZTURĪBU, UN BĒRNU DISCIPLĪNU. MĒS VEICAM IZBRAUKUMUS UZ NOMETNĒM DIVREIZ GADĀ GAN LATVIJĀ, GAN ĀRPUS VALSTS ROBEŽĀM, UN AR LIELĀKO PRIEKU PAVADĀM LAIKU SPORTISKĀ, DRAUDZĪGĀ UN JAUTRĀ ATMOSFĒRĀ NEAIZMIRSTAMĀ NOMETŅU UN PIEDZĪVOJUMU GARĀ. 

bottom of page