top of page

”MEITENES NO SINHRONĀS PELDĒŠANAS LIECĀS UZ VISĀM PUSĒM, BET NELŪST”

PAR ANNU

ANNAS NASEKINAS SKOLU IR DIBINĀJUSI PIECKĀRTĒJĀ PASAULES ČEMPIONE SINHRONAJĀ PELDĒŠANĀ ANNA NASEKINA. ANNA PIEVĒRSĀS SPORTAM 5 GADU VECUMĀ. PIRMS TAM NEMĀCĒDAMA PELDĒT, MAZĀ MEITENE TRĪS REIZES GANDRĪZ NOSLĪKA PIEPILSĒTAS EZEROS. ANNAS NEPĀRVARĀMĀ VĒLME BŪT ŪDENĪ VECĀKIEM NEATSTĀJA IZVĒLI – SINHRONĀ PELDĒŠANA NO HOBIJA PĀRVĒRTĀS PROFESIJĀ.

LĪDZ 23 GADU VECUMAM ANNA GUVA VIENU ZELTA MEDAĻU PĒC OTRAS GAN KRIEVIJAS SACENSĪBĀS, GAN EIROPAS UN PASAULES SACĪKSTĒS, TAI SKAITĀ ARĪ 2008.GADA PEKINAS OLIMPISKĀS SPĒLĒS. ANNA PABEIDZA SAVU KARJERU PĒC TRIUMFĒJOŠA SNIEGUMA PASAULES ČEMPIONĀTĀ ROMĀ (2009.g.), KUR KRIEVIJAS KOMANDA TRADICIONĀLI IZCĪNIJA VISAS IESPĒJAMĀS ZELTA MEDAĻAS.

 PIEVIENOJIES MUMS UN IEGŪSTI PIRMO NODARBĪBU BEZ MAKSAS

PROFESIONĀLIS SAVĀ JOMĀ ANNA NASEKINA JŪT IEKŠĒJO NEPIECIEŠAMĪBU NODOT SAVU PIEREDZI, ZINĀŠANAS, ESTĒTISKĀ SKAISTUMA IZJŪTU UN SPORTA VEIDA SMALKUMU SINHRONĀS PELDĒŠANAS JAUNAJAI PAAUDZEI.

SINHRONĀ PELDĒŠANA NE TIKAI LIELISKI VEICINA HARMONISKU FIZISKO ATTĪSTĪBU SPORTISTĒS, PATEICOTIES TRENIŅIEM ŪDENĪ UN SABALANSĒTIEM VIENGRINĀJUMIEM ZĀLĒ, BET ARĪ LABVĒLĪGI IETEKMĒ INTELEKTUĀLO ATTĪSTĪBU UN SKAISTUMA IZPRATNES VEIDOŠANOS.
PLASTISKUMS DEJĀ, MUZIKĀLĀ DZIRDE, RUNAS IZSMALCINĀTĪBA UN REDZESLOKA PAPLAŠINĀŠANA - TIE IR SINHRONĀS PELDĒŠANAS POZITĪVIE BLAKUS EFEKTI.

ANNA NASEKINA, MASKAVAS VALSTS UNIVERSITĀTES ŽURNĀLISTIKAS FAKULTĀTES ABSOLVENTE DALĀS SKAISTUMĀ AR SAVU MĪĻĀKO SPORTA VEIDU NE TIKAI BASEINOS VISĀ PASAULĒ (MASKAVA, LATVIJA, SPĀNIJA, INDONĒZIJA U.C.), BET ARĪ PUBLIKĀCIJĀS MĒDIJOS, TELEVĪZIJAS PROGRAMMĀS, KĀ ARĪ SAVOS FACEBOOK UN INSTAGRAM PROFILOS.

bottom of page